Kurhanek Maryli

Kurhanek Maryli - Ewa Bauer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Bauer
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
Kurhanek Maryli.pdf
ISBN
6920026053624

OPIS

Czy los kiedykolwiek uśmiechnie się do Marty i pozwoli obronić własne "ja"?Marta wychowywała się na wsi, u babci. Wcześnie osierocona, cały czas marzy o innym życiu. Nie wie jednak, że to inne życie przyniesie jej przykre niespodzianki. Gdy poznaje Piotra, wydaje się, że znalazła w końcu szczęście i miłość. Pozornie ma wszystko: przystojnego męża, dostatek, kochaną córkę. Ale tak naprawdę koszmar dopiero się zaczyna...Kurhanek Maryli to opowieść o trudnym małżeństwie, ale również historia więzi między pokoleniami, a przede wszystkim opis walki o tożsamość i szczęście.

Autorem wiersza jest Adam Mickiewicz. Interpretacja.

W końcu postanowił wstąpić do rosyjskiego wojska, odejść ze wsi. ... Kurhanek Maryli jest romansem, czyli utworem, w którym na pierwszym planie są uczucia ludzkie, ale autor ballady w sposób szczególny uwydatnił miłość i cierpienia osób, których serca są spętane tym pięknym i wzniosłym uczuciem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI