Roztopy. Cykl z Niną Warwiłow. Tom 2 (książka audio)

Roztopy. Cykl z Niną Warwiłow. Tom 2 (książka audio) - Jędrzej Pasierski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jędrzej Pasierski
WYMIAR
9,3 MB
NAZWA PLIKU
Roztopy. Cykl z Niną Warwiłow. Tom 2 (książka audio).pdf
ISBN
7392502670577

OPIS

Joanna Pascho zostawia swoje poukładane warszawskie życie – odchodzi z pracy, sprzedaje mieszkanie i przenosi się do Bukowców, malutkiej wioski w Beskidzie Niskim. W pobliskich Gorlicach otwiera gabinet dermatologiczny. Zaczyna remont domu. Szybko jednak nadchodzi zima, a z pozoru idylliczna wioska odsłania mroczne sekrety…Wkrótce do Bukowców przybywa komisarz Nina Warwiłow. Próbuje dotrzeć do prawdy o losie przyjaciółki. Niebawem zorientuje się, jak wielu rzeczy o niej nie wiedziała. Śledztwo utrudnia śnieg, odcinający Bukowce od świata, wszyscy czekają na roztopy. Kiedy nadchodzą, policja dokonuje makabrycznego odkrycia.Po świetnie przyjętym debiutanckim „Domu bez klamek” Jędrzej Pasierski powraca z kolejną książką o Ninie Warwiłow.Czyta: Janusz ZaduraCzas nagrania: 10 godz. 53 min.

Cykl z Niną Warwiłow. Tom 2 (książka audio) - Joanna Pascho zostawia swoje poukładane warszawskie życie - odchodzi z pracy, sprzedaje mieszkanie i przenosi się do Bukowców, malutkiej wioski w Beskidzie Niskim.

Roztopy to druga książka z tego cyklu. Cykl: "Nina Warwiłow (tomy 1 i 2) - Jędrzej Pasierski. 12 grudnia wcześnie rano pielęgniarka na oddziale C8 szpitala psychiatrycznego w Weseliskach dokonuje makabrycznego odkrycia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI