Pora do przedszkola

Pora do przedszkola - Anna Sójka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Sójka
WYMIAR
8,54 MB
NAZWA PLIKU
Pora do przedszkola.pdf
ISBN
3950250121523

OPIS

Zbiór opowiadań, które pomogą dzieciom przekroczyć próg przedszkola i doskonale bawić się w grupie rówieśników.Książka ma charakter terapeutyczny. W dyskretny sposób uspakaja obawy maluchów i ich rodziców związane z wyjściem dziecka z domu w "wielki świat". Pokazuje też, jak radzić sobie z przedszkolnymi przygodami. Udowadnia, że przedszkole to miejsce pełne niespodzianek i nowych przyjaźni. Miejsce, w którym można się nauczyć wielu ciekawych i ważnych rzeczy.Sympatyczne ilustracje Oli Krzanowskiej sprawią, że dziecko chętnie będzie sięgało po tę książkę.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pora do przedszkola Moja pierwsza książeczka do czytania i grania już od 13,25 zł - od 13,25 zł, porównanie cen w 20 sklepach. Zobacz inne Hobby, rozrywka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Nawet jeżeli należycie do wąskiego grona szczęśliwców, których dzieci z radością po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, i tak możecie sięgnąć po książkę Pora do przedszkola Anny Sójki.

Przeczytałam ponad 20 tytułów, ale większość mnie nie zachwyciła. Podzieliłam książki na trzy grupy ... Zobacz Pora do przedszkola Anna Sójka w najniższych cenach na Allegro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI