Mroczne kłamstwa Minnow Bly

Mroczne kłamstwa Minnow Bly - Stephanie Oakes | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephanie Oakes
WYMIAR
4,52 MB
NAZWA PLIKU
Mroczne kłamstwa Minnow Bly.pdf
ISBN
4069945623030

OPIS

Mocna i pełna nadziei opowieść o niebezpieczeństwach ślepej wiary i sile wiary…w siebie.Wyobraź sobie, że należysz do sekty. Takiej, która odbiera ci wszystko: życie, rodzinę, zaufanie. A kiedy się zbuntujesz, pozbawia cię rąk…Kevinianie to właśnie taka sekta. Teraz ich prorok został zamordowany, a leśna osada, w której mieszkali, spłonęła. W trakcie pożaru z lasu wyszła siedemnastoletnia Minnow, milcząca i bez rąk. Z pewnością wie, co się wydarzyło… ale niczego nie chce powiedzieć.Teraz, znajdując się w ośrodku dla nieletnich, stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości i nauczyć życia poza sektą. Gdy detektyw FBI proponuje jej transakcję wymienną, Minnow musi zdecydować, czy chce otrzymać wolność, o której zawsze marzyła – za cenę ujawnienia strasznych sekretów z przeszłości, o których pragnie na zawsze zapomnieć.

Wyobraź sobie, że należysz do sekty. Takiej, która odbiera ci wszystko: życie, rodzinę, zaufanie. Kup teraz.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Mroczne kłamstwa Minnow Bly". Książka Mroczne kłamstwa Minnow Bly pochodzi z wydawnictwa Feeria. Autorem książki jest Stephanie Oakes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI