Modularny JavaScript dla zaawansowanych

Modularny JavaScript dla zaawansowanych - Nicolas Bevacqua | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicolas Bevacqua
WYMIAR
3,58 MB
NAZWA PLIKU
Modularny JavaScript dla zaawansowanych.pdf
ISBN
8607718975636

OPIS

JavaScript jest jednym z najpopularniejszych języków programowania, wykorzystywanym na wiele sposobów. Pozwala na wdrażanie różnych paradygmatów w zależności od potrzeb i preferencji programisty. Warto wypróbować programowanie modularne w JavaScripcie choćby dlatego, że dzięki temu kod staje się czytelny, łatwy w utrzymaniu i skalowaniu. Moduł grupuje funkcjonalnie związane ze sobą dane oraz procedury. Architektura modularna, o ile tylko została poprawnie zaimplementowana, pozwala na ograniczenie złożoności kodu i ułatwia pracę nad rozwojem aplikacji. Możliwość pisania niezależnego kodu na każdym poziomie systemu daje zespołom projektowym duże korzyści!To książka przeznaczona dla osób, które używają JavaScriptu i chcą się nauczyć pisania modularnego kodu. Wyjaśniono tu, na jakich fundamentach opiera się architektura modularna, i krótko opisano jej historię w JavaScripcie. Przedstawiono warunki, jakie musi spełniać moduł, aby dać programistom konkretne korzyści, zaprezentowano zasady refaktoryzacji kodu i omówiono znaczenie doboru właściwej struktury danych. Czytelnik dowie się również, które wzorce projektowe będą odpowiednie w danej sytuacji, a także w jaki sposób podejście modułowe może pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa systemu, wspierać zarządzanie zależnościami czy też procesy budowania i integracji interfejsów oraz abstrakcji. Książka zawiera sporo znakomitych wskazówek i prezentuje najlepsze praktyki w zakresie projektowania i wdrażania modularnej architektury aplikacji.Najważniejsze zagadnienia:czym jest modularność i jak ewoluowała w JavaScripciejak powinien wyglądać moduł i do czego służy APIobsługa błędów i refaktoryzacja kodunowoczesny JavaScript i jego funkcje przydatne do tworzenia modularnego kodurozwiązywanie problemów i najlepsze praktykiArchitektura modularna i nowoczesny JavaScript - przepis na sukces aplikacji!

JavaScript jest jednym z najpopularniejszych języków programowania ... Modularny javascript, dla zaawansowanych - opis produktu: JavaScript jest jednym z najpopularniejszych języków programowania, wykorzystywanym na wiele sposobów. Pozwala na wdrażanie różnych paradygmatów w zależności od potrzeb i preferencji programisty.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Wstęp 5 1. Myślenie modularne 15 1.1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI