Chłopiec z ostatniej ławki

Chłopiec z ostatniej ławki - Onjali Q. Rauf | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Onjali Q. Rauf
WYMIAR
11,62 MB
NAZWA PLIKU
Chłopiec z ostatniej ławki.pdf
ISBN
4719856929271

OPIS

W mojej klasie było puste krzesło, ale teraz siedzi w nim chłopiec o imieniu Ahmet.Ma osiem lat (jak ja), ale na początku wydawał mi się bardzo dziwny. Nigdy się nie odzywał i nigdy się nie uśmiechał, i nie lubił słodyczy – nawet cytrynowych landrynek, moich ulubionych!Ale w końcu okazało się, że wcale nie jest dziwny. Jest uchodźcą, który uciekł przed Wojną. Prawdziwą. Taką z bombami i ogniem, i złymi ludźmi, którzy krzywdzą innych. I im więcej się o nim dowiaduję, tym bardziej chcę się z nim zaprzyjaźnić.Więc z moimi przyjaciółmi, Josie, Michaelem i Tomem, postanowiliśmy działać. Razem obmyśliliśmy plan…

I im więcej się o nim dowiaduję, tym bardziej chcę się z nim zaprzyjaźnić. Więc z moimi przyjaciółmi, Josie, Michaelem i Tomem, postanowiliśmy działać.

... Taką z bombami i ogniem, i złymi ludźmi, którzy krzywdzą innych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI