Chodź na słówko

Chodź na słówko - Susie Hammer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susie Hammer
WYMIAR
4,89 MB
NAZWA PLIKU
Chodź na słówko.pdf
ISBN
5249873594203

OPIS

Dzięki tej książce dziecko pozna słowa i nauczy się rozpoznawania przedmiotów oraz otoczenia, w którym występują. Rozwinie spostrzegawczość. Chodź na słówko skupia się na rozwoju mowy. Wykorzystuje zabawę z wyrazami dźwiękonaśladowczymi, które są chętnie używane przez najmłodszych. Zawiera także podpowiedzi dla rodziców, jak przez ćwiczenia i zabawy wspomagać naukę prawidłowego mówienia Książka wspiera:• rozwój mowy• pierwsze umiejętności matematyczne• myślenie abstrakcyjne• przygotowanie do nauki czytaniaUrzekająca! Piękne ilustracje to doskonały punkt wyjścia do twórczego spędzania czasu z dzieckiem. Rozwijają wyobraźnię i spostrzegawczość. Dziecko chętnie towarzyszy rysunkowej Lulu w wyprawach na plac zabaw, do ogródka czy piekarni. Z radością naśladuje poznane zwierzątka. Odszukuje ukryte elementy. Bierze udział w zabawach ruchowych. Polecam CHODŹ NA SŁÓWKO każdemu, kto chce towarzyszyć swojemu dziecku podczas wchodzenia w magiczny świat dźwięków i pierwszych słów.Justyna Wiśniewska, mama, logopeda, polonistkaKsiążka jest doskonałym narzędziem do rozwijania słownictwa, spostrzegawczości i percepcji wzrokowej. To również znakomita metoda do rozbudzania w dziecku kreatywności. Atrakcyjne i kolorowe ilustracje przykują uwagę malucha, a rodziców zainteresują umieszczone w książce propozycje wspólnych zabaw. To obowiązkowa pozycja dla świadomych rodziców!Ewa Sękowska-Molga, psycholog dzieci i młodzieżyPatronat: Forum Logopedy, Qlturka, Ryms, Świadoma mama, Dzieci

Mnóstwo inspiracji z najbliższego otoczenia dziecka i zabawna Lula. Wydawało mi się, że będę potrafiła tak w skrócie opowiedzieć o tej książce.

Spotify... Chodź na Słówko to miejsce dla osób, które szukają odrobiny wytchnienia w dzisiejszym świecie. Tworzymy medytacje prowadzone, ćwiczenia oddechowe i materiały edukacyjne, które pomagają mierzyć się ze stresem i być po prostu szczęśliwszym :) W Chodź na słówko 2 na plan pierwszy wysuwa się jedna z postaci epizodycznych z części poprzedniej, a mianowicie Brzydkie Słowo (Michał Kocurek), którego wspiera silna nowo zdobytą tożsamością dawna Kula, czyli obecnie Piłka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI