Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1)

Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1) - Aleksandr Afanasjew | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandr Afanasjew
WYMIAR
8,65 MB
NAZWA PLIKU
Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1).pdf
ISBN
7030944692118

OPIS

Nie tylko baśnie braci Grimm bawią i uczą najmłodsze pokolenia. Rosyjskie bajki ludowe, choć trochę zapomniane, śmiało mogą z nimi w tej dziedzinie konkurować. Rosyjskie opowieści zakorzeniły się w naszej świadomości dawno, dawno temu, tak więc najwyższy czas, by do nich powrócić. Wspólnie z małymi czytelnikami warto docenić uniwersalny przekaz historii o Kurze pstrokatce, Lisiczce z wałkiem albo Maszy i niedźwiedziu, która doczekała się nawet swojego filmowego, animowanego odpowiednika. Rosyjskie bajki ludowe to zbiór najpiękniejszych opowiadań od naszych wschodnich sąsiadów – tak pełnych humoru i magii, że nie powinno ich zabraknąć na żadnym regale w dziecięcym pokoju.

Autor: Aleksandr Afanasjew. Wydawnictwo: Wydawnictwo Ze słownikiem.

Baśnie braci Grimm z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Rosyjskie bajki narodowe (z podręcznym słownikiem rosyjsko-polskim Poziom B2-C1) - Nie tylko baśnie braci Grimm bawią i uczą najmłodsze pokolenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI