Przyszłe światy i kwestie pomniejsze

Przyszłe światy i kwestie pomniejsze - Grzegorz Świątoniowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Świątoniowski
WYMIAR
12,31 MB
NAZWA PLIKU
Przyszłe światy i kwestie pomniejsze.pdf
ISBN
9201995590034

OPIS

Książka Grzegorza Świątoniowskiego to zbiór filozoficznych miniesejów na tematy bardzo różne, od klasycznej metafizyki po filozoficzne implikacje biologii. Jądrem i nerwem całości jest namysł nad przyszłością kosmosu i obserwującej go świadomości. Sam autor mówi: „Żywię głębokie przekonanie, że świadomość (…) nie jest ostatnim wyrazem złożoności. Nie widzę bowiem przesłanek (…), dla których świadomość miałaby wyrwać się naturalnemu biegowi spraw naszej rzeczywistości. Stąd wystarczy poczekać. Oczywiście dostatecznie długo”.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Przyszłe światy i kwestie pomniejsze - Grzegorz Świątoniowski - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Książka Grzegorza Świątoniowskiego to zbiór filozoficznych miniesejów na tematy bardzo różne, od klasycznej metafizyki po filozoficzne implikacje biologii.

Przekonaj się sam! Przyszłe światy i kwestie pomniejsze - Grzegorz Świątoniowski - opis książki: Książka Grzegorza Świątoniowskiego to zbiór filozoficznych miniesejów na tematy bardzo różne, od klasycznej metafizyki po filozoficzne implikacje biologii. Jądrem i nerwem całości jest namysł nad przyszłością kosmosu i obserwującej go świadomości. jak tylko Przyszłe światy i kwestie pomniejsze się pojawi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI