Prawo o ustroju sądów powszechnych (luty 2019)

Prawo o ustroju sądów powszechnych (luty 2019) - Agnieszka Kaszok | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kaszok
WYMIAR
3,49 MB
NAZWA PLIKU
Prawo o ustroju sądów powszechnych (luty 2019).pdf
ISBN
6522408344165

OPIS

Publikacja zawiera aktualne, z uwzględnieniem gruntownych zmian, teksty ustaw:- Prawo o ustroju sądów powszechnych;- ustawę o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz- ustawę o Sądzie Najwyższym, która wejdzie w życie w dniu 3 kwietnia 2018 r.W publikacji zamieszczono również przepisy zmieniające ww. ustawy, co pozwoli na śledzenie zmian, które aktualnie zachodzą.Poprzez system przypisów publikacja umożliwia studentom i praktykom łatwe śledzenie zmian prawnych. Zaletą książki jest jej praktyczny, poręczny format, przejrzysty układ graficzny i niska cena. Przepisy wchodzące w życie później niż podany stan prawny aktu prawnego ale już ogłoszone w Dzienniku Ustaw podajemy w ramkach z zachowaniem przepisu w dotychczas obowiązującym brzmieniu.Szczególnie pomocna dla:– studentów i wykładowców– osób przygotowujących się do egzaminów– aplikantów– osób ceniących sobie poręczny format, niewielkie gabaryty książki oraz przystępną cenęStan prawny: 21 lutego 2019

o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw odmiennego wieku przejścia w stan ... Jutro zaczyna obowiązywać ustawa Prawo o ustroju sądów powszechnych. Jak podaje Ministerstwo Sprawiedliwości, "podstawowym celem nowych regulacji jest usprawnienie działania sądów, tak aby zaczęły działać szybko, efektywnie, a wyroki wydawane przez sędziów budziły zaufanie Polaków". Prawo o ustroju sądów powszechnych.

poz. 52, 55, 60, 125, 1465 i 1495) wprowadza się następujące zmiany: 1) w art.

POWIĄZANE KSIĄŻKI