Jak sobie odpuścić. (Nie)poradnik rodzicielski

Jak sobie odpuścić. (Nie)poradnik rodzicielski - James Breakwell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Breakwell
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Jak sobie odpuścić. (Nie)poradnik rodzicielski.pdf
ISBN
3873991693483

OPIS

Wielu rodziców uważa, że im bardziej przyłożą się do wychowania swoich dzieci, tym większe szanse na to, że wyrosną one na ludzi sukcesu.To jedna wielka ściema!Okazuje się, że większość dzieciaków będzie fajnymi, ale normalnymi ludźmi. Takimi jak my. Więc równie dobrze możemy osiągnąć ten efekt bez wypruwania sobie żył.Jak zatem wychować dobrze funkcjonujących i szczęśliwych dorosłych, wkładając w to jak najmniej wysiłku? Ta książka podpowie supermatkom i superojcom, jak sobie odpuścić, zaakceptować plany dzieci i mniej martwić się o ich przyszłość, a przy tym mieć więcej czasu dla siebie. Brzmi nieźle?Koniec ze słuchaniem „dobrych rad” innych rodziców, teściów i kolegów z pracy, o które nigdy nie prosiliście!Koniec z wożeniem dzieci na kolejne dodatkowe zajęcia!Koniec z frustracją!Odpuście sobie trochę i zacznijcie żyć też swoim życiem!Wasze dzieci wam za to podziękują.

(Nie)poradnik rodzicielski-2,00 zł Jak sobie odpuścić. (Nie)poradnik rodzicielski.

Ta książka podpowie supermatkom i superojcom, jak sobie odpuścić, zaakceptować plany dzieci ... (Nie)poradnik rodzicielski. 7939779990 ...Ta ksiazka podpowie supermatkom i superojcom, jak sobie odpuscic, zaakceptowac plany dzieci i mniej martwic sie o ich przyszlosc, a przy tym miec wiecej czasu dla siebie. Jak sobie odpuścić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI