Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji

Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji - Max Tegmark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Max Tegmark
WYMIAR
11,43 MB
NAZWA PLIKU
Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji.pdf
ISBN
9571648927079

OPIS

Jak sztuczna inteligencja wpłynie na świat - wojny, prawo, zatrudnienie, przestępczość, relacje społeczne i nasze własne poczucie człowieczeństwa? Czy powinniśmy się obawiać wyścigu zbrojeń w zakresie broni autonomicznych, a może tego że maszyny całkiem nas zastąpią na rynku pracy? Powstanie sztucznej inteligencji ma większy potencjał do przekształcenia naszej przyszłości niż jakakolwiek inna technologia - i nie ma nikogo o większych kwalifikacjach do zbadania tej przyszłości niż Max Tegmark, profesor w MIT. A jakiej przyszłości Ty chcesz? Ta książka zachęci Cię do przyłączenia się do dyskusji, która może okazać się najważniejszą w naszych czasach. Reprezentowane są w niej najrozmaitsze punkty widzenia i przedstawiane najbardziej kontrowersyjne zagadnienia - od superinteligencji aż do świadomości.Max Tegmark jest profesorem fizyki w MIT i autorem bestsellerowego "Naszego matematycznego Wszechświata". Napisał ponad dwieście prac naukowych, obejmujących tematy od kosmologii po sztuczną inteligencję.

Przeczytaj recenzję Życie 3.0. Człowiek w erze sztucznej inteligencji.

Człowiek w erze sztucznej inteligencji Max Tegmark Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Data wydania: 2019-04-16 Życie 3. 0 człowiek w erze sztucznej inteligencji - Max Tegmark - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI