Ratunku! Najmilszy smok na świecie

Ratunku! Najmilszy smok na świecie - Jonny Lambert | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jonny Lambert
WYMIAR
5,19 MB
NAZWA PLIKU
Ratunku! Najmilszy smok na świecie.pdf
ISBN
2778813285691

OPIS

Saffi różni się od pozostałych smoków – nie lubi burzyć zamków ani więzić księżniczek. Właśnie znalazła dla siebie nowy dom, który wydaje się idealny! Rosną tam kwiaty, trawa jest miękka, a sąsiedzi – przyjaźni. Ale być może to tylko pozory… „Nie możesz tutaj zostać!” – wykrzykują na jej widok zamieszkujące okolicę zwierzaki.Czy Saffi uda się udowodnić im, że nie wszystkie smoki są groźne?

Jego mieszkańcy są jednak przerażeni. Od razu z krzykiem uciekają przed smokiem. W celu przechowywania wybranej pozycji wybierz jeden ze schowków z listy powyżej, lub utwórz nowy schowek korzystając z formularza poniżej #wilga #ksiazkidladzieci #smokiHop na blog - http://www.dzieciaki-testuja.pl/2019/04/ratunku-najmilszy-smok-na-swiecie.html Ratunku Najmilszy smok na świecie Lambert Jonny.

Nie chce robić tych wszystkich rzeczy, które robią smoki. Nie dla niej mieszkanie na skalistych zboczach gór, porywanie księżniczek... Strona główna » Aktualności » „Ratunku! Najmilszy smok na świecie" - lekcja biblioteczna „Ratunku! Najmilszy smok na świecie" - lekcja biblioteczna .

POWIĄZANE KSIĄŻKI