Lato u babci

Lato u babci - Davies Benji | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Davies Benji
WYMIAR
6,15 MB
NAZWA PLIKU
Lato u babci.pdf
ISBN
9637502319856

OPIS

Noi niechętnie spędza wakacje u babci, która żyje samotnie na skalistej wysepce i nie ma czasu na zabawę z wnuczkiem. Starsza pani gotuje wodorosty na obiad, trzyma zęby w słoiku i chrapie jak mors. Pewnego ranka Noi wymyka się niepostrzeżenie z domu. Gdy zaskakuje go sztorm i przestraszony potrzebuje pomocy, babcia od razu rusza na ratunek. Czy wspólna przygoda wzmocni ich relację?Cudownie zilustrowana opowieść o międzypokoleniowej przyjaźni.Benji Davies - autor, ilustrator, reżyser animacji. Jako dziecko często malował przy kuchennym stole… co kontynuuje w dorosłym życiu. Mieszka w Londynie z żoną Niną i córką Esther.

Starsza pani gotuje wodorosty na obiad, trzyma zęby w słoiku i chrapie jak mors. Pewnego ranka Noi wymyka się niepostrzeżenie z domu.

- Kraków : Znak Emotikon - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak , 2019. - [26] stron : ilustracje ; 25x29 cm. Informacje o LATO U BABCI, DAVIES BENJI - 9042663350 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI