Życie w spadku

Życie w spadku - Małgorzata Garkowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Garkowska
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
Życie w spadku.pdf
ISBN
6025276743734

OPIS

Pragnienie zemsty. Misterny plan. Nieoczekiwana miłość.Damian i Mark Sorensenowie są podobni jak dwie krople wody. Poza tym braci różni wszystko. Skłóceni w młodości, od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Damian skutecznie zatarł jakiekolwiek ślady po swoich powiązaniach rodzinnych. Co nie znaczy, że zapomniał, co się kiedyś wydarzyło…Dla Marka, dyrektora w banku, najważniejsza jest praca. Coraz mniej czasu poświęca swojej żonie, coraz rzadziej z nią rozmawia. Kiedy Klara odkrywa, że spodziewa się dziecka, zwleka z podzieleniem się tą nowiną z mężem.W tym momencie Damian postanawia wrócić do miasta i odegrać się na bracie. Jednak wszystko przebiega zupełnie inaczej, niż sobie zaplanował…

927§1 kc, który stanowi, że nie może być spadkobiercą osoba fizyczna, która nie żyje w chwili otwarcia spadku. W sytuacji natomiast, gdy w testamencie do spadku powołany był więcej niż jeden spadkobierca, wówczas udział ... „»Życie w spadku« to poruszająca, zaskakująca i niebanalna powieść pełna ukrytych znaczeń.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Życie w spadku (Małgorzata Garkowska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > „Życie w spadku" to pełna uczuć i emocjonalnych zawirowań opowieść, która udowadnia, że nie wszystko w życiu da się zaplanować a los płata nam figle.

POWIĄZANE KSIĄŻKI