Urodziny Elmera

Urodziny Elmera - David McKee | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David McKee
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Urodziny Elmera.pdf
ISBN
6135577705160

OPIS

W 2019 roku Elmer – ulubieniec dzieci na całym świecie – obchodzi 30. urodziny.Zbliżają się urodziny Elmera. Słonie w dżungli zamierzają udawać, że dzień jego urodzin to zwykły dzień, a dopiero wieczorem zaskoczyć Elmera tortem. Uważają, że to doskonały żart. Postanawiają uprzedzić o tym przyjaciół i rodzinę Elmera, tak by nikt nie zepsuł niespodzianki. Każde zwierzę ma wprawdzie małe „ale”, jednak słonie nie chcą słyszeć głosów sprzeciwu. Czy niespodzianka się uda? I czy jutro na pewno są urodziny Elmera?Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”.Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru – za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera.

3.2. Wyboru zwycięskiej odpowiedzi dokona komisja konkursowa (zwana dalej: „Komisją"), w skład której będzie wchodzić trzech przedstawicieli ... - Urodziny Elmera, - Elmer, - nalepki, instrukcję wykonania urodzinowej czapki oraz kolorowanki.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Urodziny Elmera autorstwa McKee David , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 21,99 zł . Przeczytaj recenzję Urodziny Elmera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI