Takie układy

Takie układy - Teresa Torańska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Teresa Torańska
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Takie układy.pdf
ISBN
6450519018351

OPIS

PIERWSZY OD 40 LAT ZBIÓR REPORTAŻY TERESY TORAŃSKIEJ.“Torańska przede wszystkim słucha. Bardzo uważnie. Schowana w szafie dyrektora PGR-u Mileszewy nie może się wtrącać do akcji, ale w innych sytuacjach robi to gorliwie. Domaga się od swych informatorów kolejnych wyjaśnień. Jest niestrudzona w wędrówkach po różnych szczeblach, zwłaszcza gdy prosty człowiek doznaje krzywdy.”ze wstępu Małgorzaty SzejnertTakie układy to obraz PRL-u lat 70. i 80. z perspektywy zwykłych ludzi, którzy chcą godnie żyć, wywiązywać się z wyznaczonych im zadań, ludzi zależnych od odgórnych decyzji, ludzi często niemających znikąd pomocy.Wybór, układ i posłowie - Remigiusz Grzela

Przeczytaj recenzję Takie układy. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Takie układy - Teresa Torańska już od 22,36 zł - od 22,36 zł, porównanie cen w 34 sklepach.

W internecie znalazłem kilka schematów, w których zastosowano układy scalone TL071 i TL072. Ja chciałbym zastosować LM741. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Takie układy, Teresa Torańska w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! - Takie układy planetarne my sobie do tej pory wyobrażaliśmy w filmach science-fiction.

POWIĄZANE KSIĄŻKI