Zostań ze mną

Zostań ze mną - Lidia Liszewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Liszewska
WYMIAR
8,78 MB
NAZWA PLIKU
Zostań ze mną.pdf
ISBN
5044914130231

OPIS

Prawdziwa, dojrzała miłość, która poruszy twoje serceMatylda i Kosma wreszcie znaleźli upragnione szczęście. W domu w mazurskiej głuszy wychowują córki i zajmują się nowym niecodziennym pomysłem na biznes. Gdy ona wyjeżdża w samotną podróż do Włoch, on musi sprawdzić się w roli ojca i poradzić sobie z codziennością dwóch kilkulatek. Podziwiając malownicze krajobrazy i pisząc emocjonalne listy, Matylda nie spodziewa się, że jej ukochany spotka znacznie młodszą kobietę, z którą przed laty łączyło go coś więcej. Czy będzie chciała namieszać w dopiero co poukładanym życiu Kosmy?Gdy los wszystko komplikuje, liczą się tylko prawdziwe uczucia.

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Zostań ze mną 3.2 (pdf) - plik 'Lynn J.

Chwytając za książkę, myślałam iż będzie miło i sympatycznie bez większych uniesień aby oczyścić umysł. Na moje szczęście pomyliłam się, kurcze nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, takiej historii i wartości. Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI