Wyznania gejszy

Wyznania gejszy - Arthur Golden | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arthur Golden
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Wyznania gejszy.pdf
ISBN
4365064772662

OPIS

Tajemnica serca kobiety, która nie miała prawa kochać.Jedna z najważniejszych i najpiękniejszych opowieści o miłości. Opowieść Sayuri, córki prostego rybaka, zaczyna się w 1929 roku, gdyjako dziewięcioletnia dziewczynka zostaje sprzedana przez ojca do renomowanejszkoły gejsz w Kioto. Oczami Sayuri śledzimy jej edukację: naukę tańca, muzyki, noszenia kimona, sztuki makijażu i układaniawłosów, nalewania sake. Obserwujemy niezwykły świat, w którym dziewictwodziewczyny jest towarem sprzedawanym na licytacji temu, któryzaoferuje najwięcej. Świat, w którym kobiety są szkolone w sztuce uwodzeniabogatych i wpływowych mężczyzn, a miłość uchodzi za iluzję.Książka, na podstawie której powstał obsypany Oscarami film, z niezapomnianą rolą przepięknej Ziyi Zhang.

Sprawdź! Anonimowe wyznania prawdziwych ludzi. Czytaj historie innych, podziel się swoimi. Wyznania gejszy Arthur Golden, Witold Nowakowski (tłum.).

Przeczytaj recenzję Wyznania gejszy. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Wymęczyłam „Wyznania gejszy", albo lepiej napisać, że ta książka wymęczyła mnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI