Wielki projekt

Wielki projekt - Stephen Hawking | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen Hawking
WYMIAR
12,31 MB
NAZWA PLIKU
Wielki projekt.pdf
ISBN
3125638508268

OPIS

Ostateczna zagadka życia, Wszechświata i wszystkiego wokół.Hawking daje odpowiedzi, których nie zdołał znaleźć Einstein.Dzieło jednego z najwybitniejszych współczesnych naukowców i myślicieli, które stało się źródłem ogólnoświatowych kontrowersji, zarówno wśród wierzących, jak i ateistów.Stephen Hawking stwierdza bez cienia wątpliwości: „Wszechświata nie stworzył ani Bóg, ani istoty nadprzyrodzone. Wszechświat powstał w sposób spontaniczny w wyniku działania fundamentalnych praw grawitacji. Nie trzeba przywoływać Boga, aby opisać proces stworzenia”.Wielki Projekt to zwięzły, napisany przystępnym językiem przewodnik po odkryciach, które na nowo kształtują poglądy na istotę życia i mogą podważyć podstawowe założenia wiary. To książka, która nie pozostawi nikogo obojętnym.„Nikt w sposób równie przystępny jak Hawking nie potrafi odpowiedzieć na trzy podstawowe pytania filozofii i nauki”.„Publishers Weekly”„Książka fascynuje bogactwem prezentowanych idei. Dzięki niej możemy lepiej zrozumieć współczesną fizykę w całej jej złożoności”.„Los Angeles Times”„Jeden z najwybitniejszych współczesnych astrofizyków otwiera nowy rozdział w sporze między nauką a religią”.„Newsweek”

To książka, która nie pozostawi nikogo obojętnym. Wielki Projekt (ang.The Grand Design) - popularnonaukowa książka Stephena Hawkinga i Leonarda Mlodinowa wydana w 2010 w Nowym Jorku w wydawnictwie Bantam Books.. Jest to druga ich wspólna książka, po Jeszcze krótszej historii czasu.Autorzy wskazują, że być może nie uda się stworzyć teorii unifikującej oddziaływania podstawowe i przedstawiają historię rozwoju wiedzy o ... 📺 Wielkie projekty (1999) Grand Designs - informacje o serialu w bazie Filmweb.pl.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! "Wielki projekt" to fantastyczna książka popularnonaukowa, napisana w przystępny, przejrzysty i interesujący sposób, jest w stanie zafascynować każdego, nawet osoby, kóre nigdy za fizyką w szkole nie przepadały. Świetnie napisana, poruszająca największe tajemnice i sekrety jakie skrywa wszechświat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI