Wiedźmie drzewo

Wiedźmie drzewo - Tana French | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tana French
WYMIAR
11,20 MB
NAZWA PLIKU
Wiedźmie drzewo.pdf
ISBN
1537491892980

OPIS

Nowa, błyskotliwa, trzymająca w napięciu powieść irlandzkiej pisarki, którą „Washington Post” uznał za najważniejszą autorkę kryminałów ostatniego dziesięciolecia.W korzeniach kryje się zło!Toby jest rozpieszczanym przez los lekkoduchem. Ma wspaniałych przyjaciół, świetną dziewczynę i pracę, którą lubi i w której doskonale się sprawdza. Jego beztroskie życie przerywa dramatyczne wydarzenie – Toby przyłapuje na gorącym uczynku włamywaczy i zostaje przez nich brutalnie pobity.Fizyczne i psychiczne rany leczy na prowincji, w domu, w którym jako dziecko spędzał wakacje z kuzynami. Opiekując się śmiertelnie chorym wujem, Toby stopniowo dochodzi do siebie. Czuje się już naprawdę dobrze, kiedy musi się zmierzyć ze wstrząsającym odkryciem: w pniu rosnącego w ogrodzie starego wiązu zostaje znaleziony ludzki szkielet.Badania dowodzą, że kości należą do jednego ze szkolnych kolegów Toby’ego, a śledztwo policji wkrótce koncentruje się właśnie na nim. Usiłując dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się w gospodarstwie wuja, Toby odkrywa mroczne sekrety z przeszłości swojej i własnej rodziny. Okazuje się, że to, co pamięta z dzieciństwa, jest tylko wyobrażeniem, a prawda jest zupełnie inna…Powieść Wiedźmie drzewo znalazła się w wielu zestawieniach najlepszych książek roku:Jedna z książek, których absolutnie nie wolno przegapić wg VOGUEJedna z dziesięciu najlepszych powieści kryminalnych roku wg CRIMEREADSJedna z najlepszych książek wg redaktorów LITERARY HUBJedna z najlepszych książek roku według Jane Maslin, redaktorki dziennika THE NEW YORK TIMES„Nadzwyczajna! Tak ponurą książkę mógłby napisać Thomas Hardy – French jest równie doskonała warsztatowo, choć posługuje się znacznie nowocześniejszym językiem”.Stephen King, „The New York Times”„Ta powieść odpowiada nie tylko na pytanie «kto zabił?», ale także na bardziej fundamentalne «kim jestem?». French jest mistrzynią gęstej intrygi i nieoczekiwanych zwrotów akcji. A rozwiązanie zagadki jest naprawdę zdumiewające”.„O, The Oprah Magazine”„Niezwykle interesujące portrety psychologiczne i fascynująca zagadka kryminalna to znaki rozpoznawcze Tany French – i bardzo mocne strony jej pisarstwa”.„LA Times”„Coś niesamowitego! French jest mistrzynią psychologicznych niuansów – ma się wrażenie, że nie tylko bawi się swoimi bohaterami, ale też, że czytelnicy stają się marionetkami w jej sprawnych dłoniach”.„Vogue”„W Wiedźmim drzewie Tana French wspina się na wyżyny swojego talentu. To jej jak dotąd najlepsza i najbardziej intrygująca powieść. Nie skręćcie karku – bo pod koniec książki autorka przygotowała naprawdę gwałtowny i niespodziewany zwrot akcji!”Janet Maslin, „The New York Times”„French niezwykle zręcznie układa wszystkie elementy łamigłówki. Bardzo wciągająca i psychologicznie głęboka powieść”.Kirkus Reviews

„Wiedźmie drzewo" zaskakująco dobrze radzi sobie natomiast jako powieść psychologiczno ... Powieść Wiedźmie drzewo znalazła się w wielu zestawieniach najlepszych książek roku: Jedna z książek, których absolutnie nie wolno przegapić wg VOGUE Jedna z dziesięciu najlepszych powieści kryminalnych roku wg CRIMEREADS Jedna z najlepszych książek wg redaktorów LITERARY HUB Powieść Wiedźmie drzewo znalazła się w wielu zestawieniach najlepszych książek roku: Jedna z książek, których absolutnie nie wolno przegapić wg VOGUE Jedna z dziesięciu najlepszych powieści kryminalnych roku wg CRIMEREADS Jedna z najlepszych książek wg redaktorów LITERARY HUB Wiedźmie drzewo Książka już od 28,49 zł - od 28,49 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Wiedźmie drzewo" znakomicie spełniło swoje zadanie - i to, uwaga!, niekoniecznie za sprawą intrygi.

Wiedźmy, jej córki, zabiły ją, a jej duszę zaklęły w drzewo, aby same mogły przejąć władzę nad tymi terenami. 1 Wiedźmin 3: Dziki Gon 1.1 Geralt zabija ducha 1.2 Geralt odczarowuje ... Informacje o WIEDŹMIE DRZEWO, TANA FRENCH - 8140199099 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI