Odwaga bycia szczęśliwym

Odwaga bycia szczęśliwym - Ichiro Kishimi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ichiro Kishimi
WYMIAR
4,63 MB
NAZWA PLIKU
Odwaga bycia szczęśliwym.pdf
ISBN
3911151009596

OPIS

Japoński fenomen, który pokazuje, jak kroczyć drogą szczęściaMając nadzieję na kontynuowanie dyskusji z książki Odwaga bycia nielubianym, młodzieniec odwiedza filozofa, aby porozmawiać o tym, co wpływa na poczucie szczęścia: wrażenie użyteczności, szacunek, zaufanie do innych i do siebie, nastawienie do pracy, karanie i chwalenie. Bycie odpowiedzialnym za własne szczęście tu i teraz wymaga czasem trudnych decyzji.FILOZOF: Każdy może być szczęśliwy teraz, od zaraz. (…) Ale szczęście, o którym mówimy, nie jest czymś, co tkwi w jednym miejscu, byś mógł się nim nacieszyć. Musisz kontynuować tę wędrówkę ścieżką, na którą wszedłeś. Koniecznie trzeba na to zwrócić uwagę. Zdążyłeś już postawić pierwszy krok, wcale nie taki mały, ale po drodze zwątpiłeś. I nie tylko się zatrzymałeś, a nawet próbujesz zawrócić. Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje?MŁODZIENIEC: Chcesz powiedzieć, że jestem mało cierpliwy, tak?FILOZOF: Nie. Ty po prostu nie dokonujesz w życiu najważniejszych wyborów. Kropka.

Maria Rotkiel, psycholog, terapeutka rodzinna, terapeutka par, trenerka motywacyjna. Choć jest to opowieść o dążeniu do prostoty, nie ma w niej prostych odpowiedzi.

Pobierz Online. Mając nadzieję na kontynuowanie dyskusji z książki "Odwaga bycia nielubianym", młodzieniec odwiedza filozofa, aby porozmawiać o tym, co wpływa na poczucie szczęścia: wrażenie ... Odwaga bycia szczęśliwym stanie się twoim drogowskazem. Polecam tę lekturę wszystkim, którzy nie boją się trudnych pytań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI