Jej wisienki

Jej wisienki - Penelope Bloom | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Penelope Bloom
WYMIAR
10,19 MB
NAZWA PLIKU
Jej wisienki.pdf
ISBN
6251168741303

OPIS

Jak poznałem Hailey?Cóż, dżentelmen nigdy się nie przechwala…Na szczęście ja nie jestem dżentelmenem.Najpierw zapłaciłem za jej wisienki, a potem skradłem jej bukiecik.A jeszcze później? Zostawiłem swoją wizytówkę i wyszedłem.Jak poznałam Williama?Wszedł do mojej piekarni, kupił placek z wiśniami, ukradł wazon pełen kwiatów – wciąż nie mam pojęcia, po co mu one były – i zostawił wizytówkę.Nie uratował mojego podupadającego interesu, nie sprawił, że mój walnięty były chłopak się odczepił, ale bardzo chciałam, żeby rozwiązał mój inny problem……dwudziestopięcioletniego dziewictwa.Dlatego wiedziałam, że wykorzystam tę wizytówkę. I wiedziałam, że jestem w tarapatach, kiedy usłyszałam w telefonie ten jego seksowny, głęboki głos: „Wciąż pragnę twojej wisienki. Jest szansa na dostawę do domu?”.

Początek zapowiadał się rewelacyjnie jednak miałam problem z zakończeniem. Drugiej części dam szansę i skuszę się na jego banan. „ Jej wisienki" to ksiązka na raz, nie można jej tak porpotu przerwać, pochłania tak ze zanim się zorientujemy jesteśmy na ostatniej stronie.

Jak poznałam Williama? Wszedł do mojej piekarni, kupił placek z wiśniami, ukradł wazon pełen kwiatów - wciąż nie mam pojęcia, po co mu one były - i zostawił wizytówkę. Jej wisienki - Bloom Penelope , tylko w empik.com: 29,51 zł . Przeczytaj recenzję Jej wisienki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI