Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki

Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki - Michał Rusinek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Rusinek
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki.pdf
ISBN
2108397703782

OPIS

Trenerzy, doradcy, coachowie i instruktorzy, strzeżcie się! Michał Rusinek, przenikliwy i niestrudzony tropiciel pypciów językowych, tym razem bierze pod lupę język poradników. Czyni to z właściwą sobie maestrią, literackim kunsztem i intelektualną swadą, bawiąc się poradniczymi kuriozami. Jak podrywać? Jak sprzedawać? Jak się leczyć? Jak tatuować?A jak się nie dać poradnikom, które robią z nas niedorajdy? Prosta rada: czytać Rusinka.

Read 22 reviews from the world's largest community for readers. Trenerzy, doradcy, coachowie i instruktorz... Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki.

Trenerzy, doradcy, coachowie i instruktorzy, strzeżcie się! Michał Rusinek, przenikliwy i niestrudzony tropiciel pypciów językowych, tym razem bierze pod lupę język poradników. Czyni to z właściwą sobie maestrią, literackim kunsztem i intelektualną swadą ... Identyfikator produktu 862894: Tytuł Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI