Klub Domino

Klub Domino - Allen Upward | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Allen Upward
WYMIAR
4,98 MB
NAZWA PLIKU
Klub Domino.pdf
ISBN
1893390824284

OPIS

Znakomity klasyczny kryminał w wiktoriańskim styluPodczas nocnego przyjęcia w klubie o podejrzanej reputacji dochodzi do tajemniczej śmierci od nieznanej trucizny. Rozwiązanie zagadki staje się dla władz szczególnie ważne, bo na tym samym balu bawił się zagraniczny następca tronu. Przeprowadzenia śledztwa nie ułatwia fakt, że wszyscy goście przyjęcia mieli na sobie maski i kostiumy karnawałowe.Policja zwraca się o pomoc do największego autorytetu w dziedzinie trucizn – Franka Tarletona i jego młodego asystenta – doktora Cassilisa. Z czasem na jaw wychodzą szczegóły, o których uczestnicy balu woleliby nie rozpowiadać. Okazuje się również, że ofiara wcale nie była taka niewinna, a sam Cassilis ma wiele tajemnic do ukrycia przed swoim pracodawcą.

Skip to the beginning of the images gallery. Klub Domino .

4,748 likes · 634 were here. KLUB DOMINO to najbardziej rozpoznawalny lokal młodzieżowy w Działdowie cieszący się dużym uznaniem i sympatią wśród stałych i nowych Klubowiczów.... Klub Domino (EPUB) - Ceny już od 19,49 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 6 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI