Jesienna miłość

Jesienna miłość - Nicholas Sparks | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicholas Sparks
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
Jesienna miłość.pdf
ISBN
4126645624867

OPIS

Rok 1958. Landon Carter rozpoczyna naukę w ostatniej klasie szkoły średniej w Beaufort. Razem z Jamie Sullivan, którą traktuje jak nieszkodliwą dziwaczkę. Jamie nie rozstaje się z Biblią, nie chodzi na prywatki, z nikim się nie przyjaźni, cały czas poświęca opiece nad owdowiałym ojcem. Kiedy nadchodzi pora licealnego balu, Landon w odruchu desperacji zaprasza właśnie ją. I jest to początek związku, który odmieni jego życie na zawsze.Powieść sfilmowana jako "Szkoła uczuć".

Pierwsze spotkanie z nią miałam podczas ekranizacji tej książki, po obejrzeniu jej przez kilka minut płakałam i nie mogłam przestać. "Jesienna miłość" to książka, która bardziej wygląda na dłuższe opowiadanie. Niewiele ponad dwieście dwadzieścia stron mija jak z bicza strzelił, bo kiedy już zacznie się czytać tę historię, nie będzie można się od niej oderwać.

Andrzej Szulc. - Ale nie straciłaś wiary? "Jesienna miłość" to książka, która czyta się jednym tchem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI