Jack Reacher: Poziom śmierci

Jack Reacher: Poziom śmierci - Lee Child | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
10,15 MB
NAZWA PLIKU
Jack Reacher: Poziom śmierci.pdf
ISBN
5548451056281

OPIS

W Margrave, sennym miasteczku w Georgii, wszystko wygląda idealnie. Tak idealnie, że aż budzi grozę. Zero problemów, zero przemocy. Jack Reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Właśnie popełniono morderstwo, a że Reacher jest jedynym obcym, automatycznie staje się głównym podejrzanym.Kilkadziesiąt godzin spędzonych w więzieniu wśród najbardziej niebezpiecznych kryminalistów to dopiero początek jego kłopotów. Nie ma pojęcia, że wdepnął w aferę, która sięga do Waszyngtonu, a w Margrave zrobi się naprawdę gorąco.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

Zero problemów, zero przemocy. Jack Reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Child Lee - Jack Reacher Tom 01 Poziom śmierci [Audiobook PL] [mp3192kbps] .

POWIĄZANE KSIĄŻKI