Zawód front-end developer. 11 kroków do zostania webmasterem

Zawód front-end developer. 11 kroków do zostania webmasterem - Maciej Rościszewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Rościszewski
WYMIAR
3,47 MB
NAZWA PLIKU
Zawód front-end developer. 11 kroków do zostania webmasterem.pdf
ISBN
2536327133935

OPIS

Śmiało wkrocz w świat internetu i zacznij tworzyć strony WWW!Poznaj technologie i standardy branżoweNaucz się używać narzędzi do tworzenia stronDowiedz się, jak budować i publikować serwisyStron internetowych jest w sieci bardzo dużo i z każdym dniem przybywa ich coraz więcej. Obecnie każda firma i wiele prywatnych osób chce lub wręcz musi mieć w internecie przynajmniej prostą wizytówkę. Nic zatem dziwnego, że w portalach firm rekrutujących pracowników aż roi się od ofert dla ludzi tworzących serwisy, a profesjonaliści z doświadczeniem w tej dziedzinie mogą liczyć na naprawdę niezłe zarobki. Może i Ty chciałbyś do nich dołączyć, ale nie masz odpowiedniej wiedzy? A może obawiasz się, że na przeszkodzie stanie Ci brak ukończonych studiów informatycznych? O nic się nie martw, po prostu zacznij lekturę!Książka Zawód front-end developer. 11 kroków do zostania webmasterem bezboleśnie wprowadzi Cię w świat tworzenia stron WWW. Dzięki niej szybko poznasz podstawowe pojęcia branżowe i informacje niezbędne, aby rozpocząć przygodę z tą branżą oraz dołączyć do elitarnego grona rozchwytywanych specjalistów - autorów stron WWW. Poznasz warsztat pracy zawodowca, nauczysz się języka HTML5 i dowiesz się, jak tworzyć profesjonalne arkusze stylów CSS3. Odkryjesz możliwości, jakie oferują JavaScript i jQuery, a także poznasz podstawy języka PHP7. Dowiesz się też, jak zaprojektować i zbudować atrakcyjny serwis WWW oraz umieścić go w internecie.Wyposażenie warsztatu pracyJęzyk HTML i tworzenie kodu stronyNajważniejsze znaczniki i konstrukcje języka HTMLOsadzanie treści multimedialnych na stronieZastosowanie arkuszy stylów CSS3Formatowanie elementów graficznych i tekstowychZasady tworzenia responsywnych stron WWWProjektowanie i budowanie stron oraz ich składnikówKorzystanie ze skryptów i bibliotekZastosowanie języka PHP7Publikowanie strony w internecieTworzenie stron WWW? Z tą książką to nic trudnego!

11 kroków do zostania webmasterem bezboleśnie wprowadzi Cię w świat tworzenia stron WWW. Dzięki niej szybko poznasz podstawowe pojęcia branżowe i informacje niezbędne, aby rozpocząć przygodę z tą branżą oraz dołączyć do elitarnego grona rozchwytywanych specjalistów - autorów stron WWW. Książka Zawód front-end developer.

Obecnie każda firma i wiele prywatnych osób chce lub wręcz musi mieć w internecie przynajmniej... Książka Zawód front-end developer. 11 kroków do zostania webmasterem bezboleśnie wprowadzi Cię w świat tworzenia stron WWW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI