Jabes. Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają świat

Jabes. Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają świat - o. Józef Witko OFM | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
o. Józef Witko OFM
WYMIAR
12,63 MB
NAZWA PLIKU
Jabes. Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają świat.pdf
ISBN
2721023608094

OPIS

Przyjmij moc błogosławieństwaKim jest Jabes? To biblijny bohater opisany w Pierwszej Księdze Kronik, który wypowiada przed Bogiem swoją słynną modlitwę – krótką prośbę o błogosławieństwo i oddanie Bogu panowania w życiu. Liczne świadectwa potwierdzają, że te bardzo proste słowa wypowiedziane z wiarą mogą naprawdę zmienić życie każdego człowieka, dać wolność i sprawić, że zło i niesprawiedliwość zostaną przemienione.Zacznij błogosławić Boga w każdej sytuacji i patrz, jak twoje życie się zmienia!***o. Józef Witko – franciszkanin, znany kaznodzieja i rekolekcjonista, lider ruchu charyzmatycznego. Od wielu lat odprawia Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Każdego roku uczestniczy w nich kilkadziesiąt tysięcy osób. Autor bestsellerowych książek (m.in. Uzdrawiająca moc Ducha Świętego, Wołaj do mnie, a odpowiem ci).

Józef Witko OFM . Przyjmij moc błogosławieństwa. Zanosi on do Boga swoją słynną modlitwę - prosi w niej o błogosławieństwo i poddaje się woli Bożej.

Dostawa: Cena nie ... Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają świat (6064882) - o. Józef Witko - Książka, recenzja, streszczenie Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają świat Książka Jabes Modlitwa i błogosławieństwo, które zmieniają świat pochodzi z wydawnictwa Esprit.

POWIĄZANE KSIĄŻKI