E-commerce na platformach ofertowych Allegro, eBay, Amazon

E-commerce na platformach ofertowych Allegro, eBay, Amazon - Mateusz Bienias | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Bienias
WYMIAR
10,56 MB
NAZWA PLIKU
E-commerce na platformach ofertowych Allegro, eBay, Amazon.pdf
ISBN
5502676095893

OPIS

Wyższy poziom e-handlowaniaPoczątkujący gracz na rynku e-sprzedaży staje przed następującym dylematem - co się bardziej opłaca: założyć własny sklep czy ułatwić sobie życie i zacząć od uruchomienia sprzedażowego konta na jednej z platform ofertowych? A może działać równolegle? Tylko na współpracę z którym z potentatów rynku e-commerce warto się zdecydować? By podjąć najlepszą dla siebie decyzję, trzeba poświęcić sporo czasu - uważnie prześledzić sposoby działania największych: Allegro, eBaya oraz Amazona, przestudiować ich regulaminy, poznać klientów, udogodnienia, jakie dana platforma oferuje wystawcom, a także pułapki, które na nich zastawia. Tak, pułapki - bo i na te niestety może się natknąć ktoś, kto dopiero rozpoczyna swoją aktywność w największych portalach ofertowych świata.Autorzy tej książki wykonali dla Ciebie mnóstwo pracy. Dokładnie przyjrzeli się trzem potentatom rynku e-handlu i opracowali przewodnik, który ułatwi Ci uruchomienie na jednej z tych platform własnego kanału sprzedaży. A może zdecydujesz się działać równocześnie na Allegro, eBayu i Amazonie? Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, najpierw przeczytaj, jak przygotować sprzedaż na Allegro i jak prowadzić marketing w ramach tego serwisu. Wybierz dla siebie strategię obecności w tym portalu i opanuj narzędzia, które ułatwiają sprzedaż. Poznaj metody handlowania na polskiej i zagranicznych wersjach eBaya i przekonaj się, na jakie wsparcie ze strony administratora serwisu możesz liczyć. Upewnij się, czy warto rozpoczynać handlowanie na Amazonie, a jeśli podejmiesz decyzję na TAK, dobrze się do tego przygotuj. Dowiedz się, na czym polega growth hacking, czyli jak skutecznie ściągnąć użytkowników platform ofertowych bezpośrednio do swojego e-sklepu.

Smużniak Mirosław , Bienias Mateusz 33,08 zł 49,00 zł Szczegóły: E-commerce na platformach ofertowych - Smużniak Mirosław, Bienias Mateusz. Tytuł: E-commerce na platformach ofertowych Podtytuł: Allegro eBay Amazon Autor: Smużniak Mirosław, Bienias Mateusz Wydawnictwo: OnePress ISBN: 9788328340510 Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 224 Format: 14.0x21.0cm Oprawa: Miękka Waga ... E-commerce na platformach ofertowych Allegro eBay Amazon - Wyższy poziom e-handlowania Początkujący gracz na rynku e-sprzedaży staje przed następującym dylematem - co się bardziej opłaca: założyć własny sklep czy ułatwić sobie życie i zacząć od uruchomienia sprzedażowego konta na jednej z platform ofertowych? A może działać równolegle? E-commerce na platformach ofertowych: Allegro eBay Amazon (Polish Edition) [Smuzniak, Miroslaw] on Amazon.com.

Przeczytaj recenzję E-commerce na platformach ofertowych Allegro, eBay, Amazon. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! E-commerce na platformach ofertowych Allegro, eBay, Amazon - Smużniak Mirosław, Bienias Mateusz , tylko w empik.com: 49,00 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI