Świątynia

Świątynia - Jakub Żulczyk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Żulczyk
WYMIAR
12,90 MB
NAZWA PLIKU
Świątynia.pdf
ISBN
7915118763522

OPIS

Bohaterowie „Zmorojewa" pakują się w nowe kłopoty.Mroczne wydarzenia poprzedniego lata zaczynają się zacierać w pamięci Anki i Tytusa, gdy w Głuszycach znów coś zaczyna się dziać. Tym razem o wsi robi się głośno z powodu tajemniczego uzdrowiciela-Adama Kropińskiego, do którego ciągną pielgrzymki liczących na uleczenie. Z lasu zwanego Świątynią wyłania się stary, wiktoriański dom, w którym dochodzi do podejrzanych cudotwórczych zjawisk. Tymczasem „złe oko” czuwa, czeka na okazję, by otworzyć drzwi pomiędzy światem Obserwatora Jasności, a Strażniczką Ciemności. Powoli staje się jasne, że nadchodzi wielka katastrofa i zdaje się, że wszystko już stracone. Chudy nastolatek, który walczyć potrafi tylko w grach komputerowych i jego przebojowa przyjaciółka po raz kolejny wikłają się w bezwzględną walkę Dobra ze Złem. Fantastyczne wydarzenia osadzone w barwnych polskich realiach wciągają i trzymają w napięciu jak najlepszy horror Stephena Kinga.

W świątyni występują 3 piętra. Jest to możliwe, że w dżunglowej świątyni pojawią się bloki, które generują się normalnie poza świątynią (np.

Gdzie Woda, to dziewczynka, a Ogień, to chłopiec. Ogień i Woda 3: Świątynia Lodu Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia Ta dwójka wspaniałych bohaterów z pewnością przypadnie ci do gustu i poradzi sobie z każdym wyzwaniem - szczególnie, jeśli podać im pomocną dłoń. Czekają ich ekscytujące, pełne akcji przygody. Kościół Wang lub Świątynia Wang - to powszechna nazwa na ewangelicko-augsburski Kościół Górski Naszego Zbawiciela - jednej z najbardziej rozpoznawalnych ciekawostek nie tylko Karpacza, ale i całych Karkonoszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI