Rytuały na co dzień

Rytuały na co dzień - Nadia Narain | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nadia Narain
WYMIAR
8,57 MB
NAZWA PLIKU
Rytuały na co dzień.pdf
ISBN
5706769318522

OPIS

Naucz się doceniać drobiazgi życia codziennego.Życie bez chwili refleksji i zastanowienia to prosta droga do zgorzknienia i wypalenia. Rytuały na co dzień uczynią zwykłe rzeczy wyjątkowymi, a te wyjątkowe – wspaniałymi.Istotą rytuałów są trzy etapy: zatrzymanie się, zwrócenie uwagi i określenie intencji. Reszta to dodatki. Praktykowanie rytuałów pomoże ci poruszać się w natłoku spraw ze spokojem i rozwagą, a nie bezmyślnie i w pośpiechu.Proponowane w książce rytuały to zbiór przepisów, które pokazują, jak zwyczajnym dniom przydać trochę słodyczy. Naucz się praktykować je krok po kroku.Świadomie podejmij wysiłek, by zwolnić i zadbać o siebie.Zacznij żyć pełnią życia.Nadia i Katia, propagatorki zdrowego trybu życia, od wielu lat pomagają innym, by czuli się wspaniale. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, przystępnie radzą, jak praktykować rytuały każdego dnia. Ich poprzednia książka Dbaj o siebie przebojem wdarła się na listy bestsellerów, a wśród jej miłośników są m.in. Kate Mos, Jamie i Jools Oliverowie czy Reese Witherspoon.

Praktykowanie rytuałów pomoże ci poruszać się w natłoku spraw ze spokojem i rozwagą, a nie bezmyślnie i w pośpiechu. Naucz się doceniać drobiazgi życia codziennego. Życie bez chwili refleksji i zastanowienia to prosta droga do zgorzknienia i wypalenia.

Praktykowanie rytuałów pomoże ci poruszać się w natłoku spraw ze spokojem i rozwagą, a nie bezmyślnie i w pośpiechu. Rytuały na co dzień uczynią zwykłe rzeczy wyjątkowymi, a te wyjątkowe - wspaniałymi. Istotą rytuałów są trzy etapy: zatrzymanie się, zwrócenie uwagi i określenie intencji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI