Pochodzenie bogów

Pochodzenie bogów - Andrew Collins | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Collins
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Pochodzenie bogów.pdf
ISBN
5164655745399

OPIS

Kompleks Gobekli Tepe bramą do gwiazd i biblijnego miejsca stworzenia człowieka!Tajemniczy kompleks kamiennych świątyń w Gobekli Tepe w południowej Turcji stanowi jedno z największych wyzwań dla współczesnej archeologii. Zbudowany 12 000 lat temu składa się z dziwnych budowli i ustawionych w kręgi 15-tonowych T-kształtnych monolitów.ANDREW COLLINS to najwybitniejszy obok Grahama Hancocka kontrowersyjny badacz najdawniejszych dziejów ludzkości, podważający naszą wizję przeszłości. Autor tłumaczonych na ponad 20 języków bestsellerów, pisarz z listy Top 30 najpopularniejszych autorów „Timesa”.W przełomowym dziele Bogowie Edenu wysunął sensacyjną hipotezę o Starszych Bogach - prehistorycznej rasie upadłych aniołów i jej znaczeniu dla początków cywilizacji.W Pochodzeniu bogów Andrew Collins kontynuuje swoje poszukiwania w Gobekli Tepe. Przedstawia szczegółowe plany, architekturę oraz niezwykłe reliefy ludzi i zwierząt z epoki lodowcowej, odkryte w tym megalitycznym kompleksie. Udowadnia, że został wzniesiony w odpowiedzi na globalny kataklizm: biblijny potop.Wyjaśnia, że służył jako mapa świata niebios, brama do gwiazd, w tym do miejsca stworzenia pierwszego człowieka. I identyfikuje jego budowniczych jako Czuwających z Księgi Henocha, biblijnych Nefilim i sumeryjskich bogów Anunnaki.Ujawniając fundamentalną rolę Gobekli Tepe w powstaniu współczesnej cywilizacji, dowodzi, że miejsce to było powiązane z tajemnicami, które Adam przekazał swojemu synowi Setowi, założycielowi anielskiej rasy Setytów. W poszukiwaniu legendarnej Jaskini Skarbów Adama autor odkrywa Ogród Edenu i szczątkiDrzewa Życia w okolicach Gobekli Tepe...

I stało się, że Eros zapalił płomień miłości w sercach Mroku i Nocy. Ze związku tych bóstw ciemności narodziła się Jasność i Dzień biały, radość powstającego świata, a także ... Bóg lub bóstwo - istota nadprzyrodzona, której istnienie uznaje większość religii.Bóg jest przedmiotem zainteresowania teologii i filozofii, gdzie jest uważany za zagadnienie metafizyczno-egzystencjalne.Ze względu na duże zróżnicowanie rozumienia tego pojęcia, trudno jest o jego jednoznaczną definicję (co dodatkowo utrudniają założenia teologiczne związane z tym ... O pochodzeniu naszego Boga [1] Autor tekstu: Andrzej Niemojewski.

Uczeni przyrodnicy, którzy badają zjawiska natury i ze zjawisk tych wysnuwają prawa rządzące światem, byli przekonani, że skoro ludzkość pozna naukę o tworzeniu się skorupy ziemi czyli geologję, dalej naukę o ciałach niebieskich czyli astronomję, następnie naukę ... Sprawdź niskie ceny i kup Pochodzenie bogów w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Pochodzenie bogów. Kompleks Göbekli Tepe bramą do gwiazd i biblijnego miejsca stworzenia człowieka! Tajemniczy kompleks kamiennych świątyń w Göbekli Tepe w południowej Turcji stanowi jedno z największych wyzwań dla współczesnej archeologii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI