Odbiorę Ci wszystko

Odbiorę Ci wszystko - Ruth Lillegraven | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ruth Lillegraven
WYMIAR
12,29 MB
NAZWA PLIKU
Odbiorę Ci wszystko.pdf
ISBN
4823487661849

OPIS

Jeśli odbierasz życie komuś, kto krzywdzi innych, to czy można to usprawiedliwić? Kim wolałbyś być, gdybyś musiał wybrać: ofiarą czy mordercą?Fenomenalny thriller psychologiczny, prosto z Norwegii.Clara jest ambitną i utalentowaną urzędniczką w Ministerstwie Sprawiedliwości, specjalizującą się w ochronie dzieci – ofiar przemocy domowej. Pracuje nad kontrowersyjną ustawą, która budzi ostre dyskusje. Kiedy do szpitalu, w którym pracuje jej mąż, trafia pobity czteroletni chłopiec i wkrótce umiera, a na drugi dzień jego ojciec zostaje zamordowany, pojawiają się jednoznaczne podejrzenia, kto za tym stoi. Jej życie zaczyna wymykać się spod kontroli, a z mroków przeszłości powracają demony.W Odbiorę ci wszystko nic nie jest jednoznaczne. Nikt nie jest niewinny, a zło nie jest złem absolutnym.„To nowe, świeże podejście do gatunku. Historia porywa, a intryga jest wręcz kunsztowna… Połknęłam tę powieść w dwa wieczory, ale jej bohaterowie zostaną ze mną na długo”.Maja Lunde, autorka Historii pszczół

Premiera "Odbiorę ci wszystko" miała miejsce dnia 2019-04-24.Autorem jest Ruth Lillegraven. Oryginalnym językiem tej publikacji jest język polski..

"To nowe, świeże podejście do gatunku. Historia porywa, a intryga jest wręcz kunsztowna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI