Jak zaczyna się miłość?

Jak zaczyna się miłość? - Julie Anne Long | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julie Anne Long
WYMIAR
5,91 MB
NAZWA PLIKU
Jak zaczyna się miłość?.pdf
ISBN
3907287266831

OPIS

„Julie Anne Long jak zawsze olśniewa wdziękiem i rozpala zmysły emocjonalnym, gorącym romansem”.„Romantic Times”Książę Philippe Lavay podejmuje się najniebezpieczniejszych tajnych misji, wierząc, że służba dla brytyjskiej korony pomoże mu odzyskać rodowy majątek we Francji. I oto jest bliski celu. Lecz zostaje ranny i musi wrócić do swojej angielskiej posiadłości…Jedno upojne popołudnie miało dla Elise Fountain katastrofalne skutki.Odtrącona przez rodzinę, okryta skandalem, musi przyjąć niezbyt zaszczytną posadę: gospodyni aroganckiego i niepokojąco pociągającego księcia. Posadę, której dłużej niż kilka dni nie utrzymała jeszcze żadna kobieta...Teraz mężczyzna, który nigdy nie kochał, i kobieta, która myślała, że już nigdy nie pokocha, będą musieli się zmierzyć z namiętnym wyzwaniem, które może zniszczyć ich oboje…

Teraz jest bliski celu. Lecz podczas wykonywania ryzykownego zadania zostaje ranny i musi wrócić do swojej ... Jak zaczyna się miłość - Julie Anne Long Książka romantyczna już od 12,50 zł - od 12,50 zł, porównanie cen w 11 sklepach.

Waga : 0.28 kg ☞ Ebook - epub, mobi. Jak zaczyna się miłość? - Julie Anne Long.

POWIĄZANE KSIĄŻKI