Czarny Wdowiec

Czarny Wdowiec - Jacek Ostrowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Ostrowski
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Czarny Wdowiec.pdf
ISBN
3888501020614

OPIS

„Czarny wdowiec” jest kontynuacją „Paragrafu 148”Główna bohaterka, Zuzanna Lewandowskato charakterna pani mecenas, prawniczka jak i płocczanka z dziada pradziada pochodząca z rodziny bardzo zasłużonej dla kraju, jak i regionu.Mieszka wraz z wredną papugą Zgagą i wielkim włochatym kundlem o imieniu Borys w starej przedwojennej kamienicy w samym centrum płockiej starówki. Tym razem bohaterka powieści musi się zmierzyć z dwoma skomplikowanymi zagadkami kryminalnymi.Nie jest to proste zadanie bo prowadzone przez nią sprawy są zakorzenione głęboko w przeszłości.Autor wziął na warsztat dwiehistorie kryminalne z lat PRL-u.Czytelnik otrzymuje sporą dawkę czarnego humoruzmieszanego, nie wstrząśniętegoz ciekawymi intrygami kryminalnymi.

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo.

Książka "Czarny wdowiec" autorstwa Jacka Ostrowskiego jest kontynuacją "Paragrafu 148". „Czarny wdowiec" jest kontynuacją „Paragrafu 148" Główna bohaterka, Zuzanna Lewandowska to charakterna pani mecenas, prawniczka jak i płocczanka z dziada pradziada pochodząca z rodziny bardzo Heretyk Czarny Wdowiec (197 lvl) - Elita - Margonem. Heretyk Czarny Wdowiec (m) elita 197 lvl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI