Amelia i Kuba. Mi się podoba

Amelia i Kuba. Mi się podoba - Rafał Kosik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Kosik
WYMIAR
7,78 MB
NAZWA PLIKU
Amelia i Kuba. Mi się podoba.pdf
ISBN
9343781176469

OPIS

Wzruszająca i zabawna historia o dziewczynce, która marzy o psie, ale alergia nie pozwala jej na posiadanie futrzastego zwierzęcia. Kiedy sześciolatka Mi spotka łysego kundelka na trzech łapkach, zrobi wszystko, aby odmienić psi los i podarować mu ciepły dom z kochającym człowiekiem.Jedenastolatkowie Amelia i Kuba i ich młodsze rodzeństwo zostaną zamieszani w komedię pomyłek na balu przebierańców i odwiedzą schronisko dla zwierząt, gdzie podejmą brawurową akcję uratowania psa Zydla. Rafał Kosik wzrusza jak nigdy i bawi jak zawsze!To powieść o empatii, współczuciu i wrażliwości na innych. Wspaniała lektura dla dzieci, ale i całkiem przyjemna dla rodziców. Mi się podoba!**Powinno być „mnie”, a dlaczego jest niepoprawnie – trzeba przeczytać.

Mi się podoba. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Wzruszająca i zabawna historia o dziewczynce, która marzy o psie, ale alergia nie pozwala jej na posiadanie futrzastego zwierzęcia.

Mi się podoba Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI