Wrócić do siebie

Wrócić do siebie - Zuzanna Marczyńska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zuzanna Marczyńska
WYMIAR
12,51 MB
NAZWA PLIKU
Wrócić do siebie.pdf
ISBN
1502609564207

OPIS

Trzy osoby z trzech różnych światów – pani naukowiec, artysta włóczęga i prezes milionowej firmy. Na pierwszy rzut oka nie mogą mieć ze sobą nic wspólnego, jednak łączą ich traumatyczne rodzinne przeżycia.Ich drogi przeplatają się w nieprzewidywalny sposób.Zakazane uczucie walczące z rodzącą się miłością uruchamia lawinę wzajemnych uzależnień, intryg i szantaży. W tym układzie wszystkie chwyty są dozwolone, jednak uruchomiły tykającą bombę, która w końcu wybuchnie…

Od jednej chwili, w której decydujemy, że nadszedł już czas. Czy po rozstaniu można wrócić do siebie? Nie zapominaj, że miłość wymaga ciągłej pracy, poświęcenia, a niekiedy nawet częstszego dawania niż dostawania w zamian. Bez tego każdy nawet na pozór najbardziej udany związek nie ma sensu. Wydawało nam się, że tym razem będzie lepiej, więc postanowiliśmy do siebie wrócić.

Jeśli pobiegniesz za kimś, kogo podejrzewasz, że podpalił twój dom, dom spłonie, podczas gdy ty będziesz go ścigał. To nie jest mądre. Opis: Wrócić do siebie - Zuzanna Marczyńska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI