Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie!

Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie! - Waldemar Cichoń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Cichoń
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie!.pdf
ISBN
6777031759358

OPIS

Jak rzucać bumerangiem, żeby go nie zepsuć? W jaki sposób zahipnotyzować tatę? Dlaczego pewna kotka namiętnie poluje na... skarpetki, a pewna koza paraduje po ogródku... w kaloszu na głowie? Jak biegać z psem w parku, żeby się zbytnio nie zmęczyć? Co zrobić, gdy jamnik z sąsiedztwa marzy o karierze psa pasterskiego i ma depresję? Jak dać nauczkę nieznośnym Bliźniakom, którzy nieustannie robią wszystkim głupie kawały? I - wreszcie - czy Riko, niezwykły pies rasy border collie - rzeczywiście rozumie, co mówią do niego ludzie i czy potrafi im mądrze odpowiadać... szczekaniem?

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Na te i wiele innych pytań, odpowiada „Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie!" - najnowsza książka Waldemara Cichonia, autora m.in. bestsellerowej serii o kocie Cukierku (w 2017 roku inicjująca cykl książka „Cukierku, Ty łobuzie!" została wpisana na listę lektur Ministerstwa Edukacji Narodowej). Bierzemy pod uwagę propozycje czytelników i wzbogacamy naszą ofertę o tytuły, o które pytacie, jeżeli jest taka możliwość.

Autorem książki jest Waldemar Cichoń. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca, literatura młodzieżowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI