O masonii w Polsce

O masonii w Polsce Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,39 MB
NAZWA PLIKU
O masonii w Polsce.pdf
ISBN
1599395907027

OPIS

Reprint oryginału z 1908 r, opisujący od roku 1742 do 1822, na źródłach wyłącznie masońskich historię Masoneri w Polsce w XVIII i na początku XIX wieku.Składa się z dwóch części w jednym woluminie.Część I -Dzieje masonii w Polsce.Część II - Ryty (obrzędy) i obrazy (spisy) masonii polskiej.Zawiera słowniczek rzeczy masońskich (wyjaśnienia nazewnictwa) oraz unikatowe ilustracje.

Składa się z dwóch części w jednym woluminie. Część I -Dzieje masonii w Polsce. O masonii w Polsce - oprawa ekoskórzana Cena: 79,00 PLN Opis słownikowy Autor Załęski Stanisław Czas dostawy 2-7 dni Format: 142x225 Rok wydania 2015 Opis produktu O Masonii w Polsce.

red. KsiążkaO masonii w PolsceautorstwaStanisław Załęski ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI