Kobiety Donalda Trumpa

Kobiety Donalda Trumpa - Nina Burleigh | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nina Burleigh
WYMIAR
4,27 MB
NAZWA PLIKU
Kobiety Donalda Trumpa.pdf
ISBN
1816308386695

OPIS

Mężczyzna, który w jawny sposób zdradzał swoje żony, „łapanie za cipki” uważa za sztukę uwodzenia i twierdzi, że chętnie umówiłby się na randkę ze swoją najstarszą córką gdyby nie fakt, że jest jej ojcem. Czy którykolwiek prezydent w historii Stanów Zjednoczonych miał bardziej napięte relacje z kobietami niż Donald Trump?Kobiety Donalda Trumpa to obszerna i prowokacyjna książka opisująca życiorysy kobiet z najbliższego otoczenia 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nina Burleigh opowiada o o jego babci Elizabeth, matce Mary, żonach: Ivanie, Marli i Melanii oraz najstarszej córce Ivance, która odziedziczyła po ojcu smykałkę do interesów. Wspomina również o dwóch starszych siostrach Trumpa, o jego często pomijanej córce Tiffany.Autorka przedstawia jego podejście Donalda Trumpa do płci przeciwnej przez analizę życiorysów i pochodzenia kobiet, które wywarły lub w dalszym ciągu wywierają wpływ na jedną z najpotężniejszych osób na świecie.

Miała go wysłać 53-letnia Pascale Ferrier. Kobieta została już zatrzymana w stanie Nowy Jork na przejściu granicznym w Buffalo.

Donald Trump, 45. prezydent Stanów ... 3 /20 Wszystkie kobiety Donalda Trumpa: Ivana Trump (Zelníčkova) Getty Images.

POWIĄZANE KSIĄŻKI