Turbulencja (wydanie pocketowe)

Turbulencja (wydanie pocketowe) - Whitney G. | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Whitney G.
WYMIAR
12,15 MB
NAZWA PLIKU
Turbulencja (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
2273046678307

OPIS

Polski debiut bestsellerowej Whitney G. w wydaniu kieszonkowymSpotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu.Gillian przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu sensu życiu. Wkrótce rozpoczyna pracę jako stewardessa. Na pokładzie jednego z samolotów poznaje aroganckiego do granic wytrzymałości, lecz diabelnie przystojnego pilota Jake’a, eksperta w przygodach na jedną noc, którego nie interesują randki, zwierzenia i trzymanie się za ręce.Para decyduje się na prosty układ – seks bez zobowiązań. Zaczyna się szalona seksowna podniebna podróż. Sceny namiętności na różnych lotniskach, w hotelach i miejscach na świecie. Tajemnicze telefony, problemy rodzinne i mroczne cienie przeszłości, które dopadają Jake’a. Pojawia się też niepohamowane uczucie Gillian.W pewnym momencie bohaterowie będą musieli skonfrontować swoje oczekiwania. Czy wyjdzie im to na dobre?To oni.To pokręcona miłość.To turbulencja.„Jeśli podoba ci się typ zarozumiałego samca alfa, to pora, żebyś weszła na pokład tej powieści najwyższych lotów”!Britanny Says Book Blog, blog literacki„Turbulencja to epickie love story, mówiące o tym, co może wydarzyć się, kiedy oddamy losowi kontrolę. To ten rodzaj książki, który bezpowrotnie wciąga cię od początku”!White Hot Reads, blog literackiWhitney G.to dwudziestoośmioletnia optymistka, który ma obsesję na punkcie podróży, herbaty i wspaniałej kawy. Jest bestsellerową autorką „New York Times” i „USA Today” oraz założycielką The Indie Tea – inspirującego bloga dla niezależnych twórców. W wolnych chwilach, gdy nie rozmawia z czytelnikami przez komunikator Facebooka, najprawdopodobniej pisze na swojej stronie internetowej lub dodaje zdjęcia na Instagramie. Jeśli tego nie robi, prawdopodobnie jest zablokowana, pracując nad kolejną szaloną powieścią.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Turbulencje były tak silne, że pasażerowie stwierdzali, że otarli się o śmierć,siedmioro z nich było wtedy rannych. Chwile grozy tuż przed lądowaniem W marcu bieżącego roku podczas lotu Turkish Airlines do Nowego Jorku, niedługo przed lądowaniem, nastąpiły tak gwałtowne turbulencje, że nie zapięci pasażerowie uderzyli ... Turbulencja pocket.

Dostępne 10+ sztuk Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych. 11,69 zł Zobacz dostępne formy płatności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI