Klan

Klan - Adrienne Young | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrienne Young
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Klan.pdf
ISBN
3874740012527

OPIS

„Ond Elr.” Ziej Ogniem.Siedemnastoletnia Eelyn urodziła się z toporem w dłoni i żyje po to, by walczyć. Odwieczna wojna z plemieniem Riki zabrała jej ukochanego brata. Pięć lat później, spotyka go podczas krwawej bitwy — walczącego po stronie wroga. Czy to możliwe? Przecież widziała jego śmierć na własne oczy!Wzięta w niewolę i zdradzona przez najbliższą jej osobę Eelyn, musi zaufać Fiskemu z plemienia Rikich. Tylko on może uratować ją przed śmiercią i pomóc w ucieczce. Budzący się do życia wspólny wróg zwaśnionych klanów sprawia, że Eelyn i Fiske będą musieli przekonać swoje plemiona do zjednoczenia sił, aby przetrwać.Czy dziewczyna ma w sobie wystarczająco dużo wiary, aby zaufać ludziom, których całe życie nienawidziła?

Co ciekawe, nie jest to nowa praktyka w historii „Klanu". Perypetie członków wielopokoleniowej rodziny Lubiczów. Ich świat jest odbiciem naszej, polskiej rzeczywistości, a ich kłopoty związane są z problemami nekającymi współczesnych Polaków.

telepowieść wszechczasów. puffle87peng4 # 2009-03-04.

POWIĄZANE KSIĄŻKI