Zdrowe słodkości

Zdrowe słodkości - Agnieszka Nitsu | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Nitsu
WYMIAR
7,45 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowe słodkości.pdf
ISBN
8802485824121

OPIS

Poradnik dla wszystkich, którzy chcą jeść słodycze bez wyrzutów sumienia.Agnieszka Nitsu jest dietetykiem i autorką bloga www.aktywnezywienie.pl. W książce dzieli się swoimi osobistymi doświadczeniami, daje wskazówki dotyczące zdrowego sposobu odżywiania i motywuje do zmiany złych nawyków żywieniowych. Książka zawiera ponad 150 przepisów na zdrowe słodkości - ciasta, desery i koktajle, przygotowane ze zdrowych, nieprzetworzonych produktów, bez cukru, mąki pszennej, nabiału i utwardzanych tłuszczów.Smacznego i na zdrowie!

1. Domowa chałwa z pistacjami. Lubię się zdrowo odżywiać :).

Przepisy na ich wykonanie są niezwykle proste, a przygotowanie bardzo często zajmuje jedynie kilka minut. Zdrowe słodkości na każdą porę dnia to zbiór przepisów na słodycze odtłuszczone, odcukrzone, pozbawione białej mąki, ale wciąż gwarantujące niezapomniane wrażenia smakowe. Receptur jest sto i wszystkie dotyczą potraw z ogólnodostępnych, polskich składników.

POWIĄZANE KSIĄŻKI