Poste restante

Poste restante - Wojsław Brydak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojsław Brydak
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Poste restante.pdf
ISBN
9587776546598

OPIS

Brawurowy debiut powieściowy autora przekładów Fitzgeralda, Rushdiego i Allena!Nadzwyczajna powieść przesiąknięta klimatem trzech zupełnie różnych miast: Rzeszowa, Krakowa i Sopotu. Idealna dla czytelników kochających twórczość Pilcha i Myśliwskiego.Rzeszów, naznaczony austro-węgierską Galicją; wyidealizowany Kraków sprzed wojny; wreszcie Sopot w roli przyczółka przyszłości. Nadzieje i rozczarowania pojawiające się przy akompaniamencie raz modlitw, a kiedy indziej fraz Johna Coltrane’a. Ta historia to zagadka „małych ojczyzn”, do których jedni tęsknią, a inni uciekają z nich w popłochu. Zagadka odchodzenia. I miłość – ta najciekawsza, która spełnia się w niespełnieniach.

Zyskaj pełny dostęp. Gramatyka ... „Poste restante" skonstruowany jest na podobnej zasadzie jak metafizyczne bajki Andersena opowiadające losy przedmiotu, który żyje, ma wielkie nadzieje, potem rozpada się, zostaje wyrzucony na śmietnik, jednak nie ginie całkiem, przemienia się, trwa w innej formie, służąc do czegoś innego. poste restante definition: 1.

Z kolei dla osób, które nie mieszkają stale pod jednym adresem, a chcą odbierać korespondencję, Poczta Polska przygotowała usługę poste restante, która umożliwia odebranie przesyłki w dowolnie wybranej placówce pocztowej.Spółka przestrzega, iż ważne jest, aby taka przesyłka była właściwie zaadresowana. Ot cała filozofia. I oczywiście na blankiecie zaznaczasz Poste Restante.

POWIĄZANE KSIĄŻKI