Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu. Książka z autografem

Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu. Książka z autografem - Filip Żurakowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Filip Żurakowski
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha i umysłu. Książka z autografem.pdf
ISBN
1350946159793

OPIS

Bądź zdrowy i spełniaj swoje pragnienia!„Ludzie proszą bogów o zdrowie w swych modlitwach, a nie widzą, że sami posiadają w swojej dyspozycji środki ku temu”.Demokryt z AbderyWspółczesny człowiek często jest tak zabiegany, zmęczony oraz zapętlony w swoich działaniach, że nie ma czasu zatrzymać się i zastanowić nad własnym życiem, zdrowiem, stanem ducha czy hierarchią wartości. Żyje trochę jak automat: pracuje do granic wyczerpania, a zamiast odpoczynku funduje sobie góry tabletek, które mają mu pomóc w szybkiej regeneracji organizmu. Autorzy tej książki pokazują, że można też żyć inaczej — lepiej, wolniej, zdrowiej. Że można wyznaczyć sobie jasne cele, unikać tego, co nam szkodzi, dobrze wykorzystywać czas i cieszyć się każdym dniem. Wszyscy niby to wiemy, ale… no właśnie, jak konkretnie to zrobić?Posłuchaj wywiadu Grażyny Dobroń z Filipem Żurakowskim w Trójce >>Doktor Jan Pokrywka i Filip Żurakowski stworzyli wygodny poradnik, poruszający różne kwestie istotne dla jakości naszego życia. Znajdziesz w nim rozdziały dotyczące zdrowia, właściwej diety czy znaczenia psychiki człowieka dla zachowania świetnej formy fizycznej. Dowiesz się, jak ważne są radość i ciekawość świata, jak realizować istotne cele oraz zdobywać wiedzę duchową. Przekonasz się, dlaczego warto zażywać magnez i unikać cukru, a także, co przeszkadza Ci osiągnąć stan równowagi życiowej. Książkę tę możesz czytać od początku do końca albo fragmentarycznie — w każdym z rozdziałów znajdziesz konkretne wskazówki, jak postępować, by żyć zdrowo i szczęśliwie. Zastosuj się do nich, a wkrótce poczujesz różnicę!O zdrowiu ciała i ducha, a także o pokrzepiającym śnieO odżywianiu i diecie Doktora PokrywkiO trzech światach, błysku w oku i chodzeniu sprężystym krokiemO magnezie, Ojcu Beno i dziobach papugiO tym, że można jeść i chudnąćO tym, że wiedza duchowa jest niezbędna do szczęściaO tym, że wcale nie musisz zachorować na żadną z chorób cywilizacyjnychO związku radości życia z stanem jelita cienkiegoO tym, że ta książka to także podręcznik zwyciężaniaSojusz duszy z ciałem — w walce o zdrowie i witalność!Patron medialny:

Myślę, że bardziej trafi do osób zbliżonych wiekowo do wieku autorów ;) Dla tych, którzy szukają sposobów na życie w zdrowiu i harmonii z otaczającym nas światem. Pokaż mimo to Współczesny człowiek często jest tak zabiegany, zmęczony oraz zapętlony w swoich działaniach, że nie ma czasu zatrzymać się i zastanowić nad własnym życiem, zdrowiem, stanem ducha czy hierarchią wartości.

Pokaż mimo to Współczesny człowiek często jest tak zabiegany, zmęczony oraz zapętlony w swoich działaniach, że nie ma czasu zatrzymać się i zastanowić nad własnym życiem, zdrowiem, stanem ducha czy hierarchią wartości. Żyje trochę jak automat: pracuje do granic wyczerpania, a zamiast odpoczynku funduje sobie góry tabletek, które mają mu pomóc w szybkiej regeneracji organizmu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI