Regal Academy. Szkoła jak z bajki

Regal Academy. Szkoła jak z bajki - Maura Nalini | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maura Nalini
WYMIAR
10,4 MB
NAZWA PLIKU
Regal Academy. Szkoła jak z bajki.pdf
ISBN
8356425709863

OPIS

Poznaj niesamowitą historię Rose i jej przyjaciół z Królewskiej Akademii.Rose jest wesołą i pełną energii dziewczyną, która uwielbia bajki i buty. Dziś jest jej pierwszy dzień w nowej szkole. Jednak zamiast do zwykłej szkoły, Rose trafia do Królewskiej Akademiiw Krainie Bajek. A na dodatek dowiaduje się, że jest… wnuczką Kopciuszka. W Królewskiej Akademii Rose zaprzyjaźni się z Astorią, Joy, Hawkiem i Travisem. Razem przeżyją pasjonujące przygody wśród smoków i olbrzymów. Nie zabraknie też okazji, żeby użyć magicznej różdżki.

Dziś jest jej pierwszy dzień w nowej szkole. Jednak zamiast do zwykłej szkoły, Rose trafia do Królewskiej Akademii w Krainie Bajek. Poznaj niesamowitą historię Rose i jej przyjaciół z Królewskiej Akademii.

Opis . Poznaj niesamowitą historię Rose i jej przyjaciół z Królewskiej ... Poznaj niesamowitą historię Rose i jej przyjaciół z Królewskiej Akademii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI