Regal Academy. Ślub jak z bajki

Regal Academy. Ślub jak z bajki - Adrianna Zabrzewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrianna Zabrzewska
WYMIAR
4,91 MB
NAZWA PLIKU
Regal Academy. Ślub jak z bajki.pdf
ISBN
2062202812886

OPIS

W Krainie Baśni trwają przygotowania do niezwykle ważnego wydarzenia – ślubu Szeherezady. W tym samym czasie studenci Królewskiej Akademii Bajek z niecierpliwością wyczekują magicznego rytuału przyzywania, podczas którego każdy z nich zostanie obdarowany zwierzęcym pomocnikiem. Jednak by dostąpić tego zaszczytu, należy zrobić doskonały eliksir i dostać najwyższą ocenę. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem i w trakcie tworzenia eliksirów w pracowni zjawia się troll, który pragnie, by Szeherezada została jego żoną. Czy Rose i jej przyjaciołom uda się powstrzymać intruza przed porwaniem księżniczki? Przeczytaj tę pełną przygód historię!

Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-281-2082-2: ... W tym samym czasie studenci Królewskiej Akademii Bajek z niecierpliwością wyczekują magicznego rytuału przyzywania, podczas którego każdy z nich zostanie obdarowany zwierzęcym pomocnikiem.

Sprawdź! "Regal Academy: Ślub jak z bajki" to niebanalne, duże ilustracje niczym się praktycznie nie różniące od telewizyjnego odpowiednika (swoją drogą, dopiero po lekturze książki w oczy nam wpadła bajka w tv) i magiczna historia, którą czyta się jednym tchem. Tin lubi odwiedzać Krainę Bajek i śledzić losy jej mieszkańców. Ślub jak z bajki, Regal Academy Adrianna Zabrzewska 0 ocen Wydawnictwo: EGMONT.

POWIĄZANE KSIĄŻKI