Dom przy Foster Hill

Dom przy Foster Hill - Jaime Jo Wright | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaime Jo Wright
WYMIAR
5,90 MB
NAZWA PLIKU
Dom przy Foster Hill.pdf
ISBN
5272744415642

OPIS

Kaine Prescott dobrze wie, co to śmierć. Dwa lata temu straciła męża, a jej błagania o przeprowadzenie śledztwa w sprawie jego podejrzanego wypadku trafiły w próżnię. Rozpaczliwa potrzeba rozpoczęcia nowego życia skłania Kaine do kupienia w ciemno starego domu w miasteczku w stanie Wisconsin, z którego pochodził jej dziadek. Jednak rzut oka na ten upiorny opuszczony dom wystarcza, by natychmiast zwątpiła w słuszność swej pochopnej decyzji. A kiedy mroczne sekrety domostwa wypływają na wierzch, Kaine jest zmuszona zmierzyć się z przerażającą prawdą, że już nie ma gdzie się ukryć.Sto lat wcześniej dom na Foster Hill kojarzy się Ivy Thorpe jedynie z bolesnymi wspomnieniami. Gdy w jego pobliżu zostaje znaleziona nikomu nieznana martwa kobieta, Ivy czuje się w obowiązku odkryć jej tożsamość. Poszukiwania wiodą ją na niebezpieczny grunt, wskrzeszając przykre wspomnienia i wymuszając odnowienie znajomości z mężczyzną, który kiedyś złamał jej serce. Czy Ivy zdoła rozwiązać zagadkę i na nowo odnaleźć nadzieję, zanim kolejna osoba – na przykład ona – straci życie?„Książka urzeka i niesamowicie wciąga. Gorąco polecam!”Colleen Coble, bestselerowa autorka USA Today„Trzyma w napięciu niemal od samego początku i nie puszcza aż do ostatniej strony”.Kristy Cambron„Niesłychanie wciągająca lektura! Wyjątkowa powieść autorki, którą warto obserwować”.Jocelyn Green

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tytuł: Dom przy Foster Hill Autor: Jaime Jo Wright Wydawnictwo: Dreams Nie będę oryginalna jak powiem, że jest to kolejna książka która przywędrowała do mnie z booktouru. Nie zaczynajcie nigdy tej zabawy, bo wciąga jak diabli.

Poszukiwania wiodą ją na niebezpieczny grunt, wskrzeszając przykre wspomnienia i wymuszając odnowienie znajomości z ... Kup teraz na Allegro.pl za 30,03 zł - Dom przy Foster Hill z miasta Wrocław. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI