Widziałam cuda

Widziałam cuda - Elżbieta Ruman | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Ruman
WYMIAR
10,52 MB
NAZWA PLIKU
Widziałam cuda.pdf
ISBN
2013561389514

OPIS

Niekiedy nasze doświadczenie, wiedza i nauka mówią, że nic już nie możemy zrobić, że wyczerpane zostały wszelkie możliwości. Tymczasem nasze zmysły – wzrok, słuch i dotyk – informują nas o czymś zupełnie odmiennym… Człowiek był umierający, a widzimy go żywym; zdjęcia rentgenowskie pokazują nogę krótszą o kilka centymetrów, a my widzimy ją takiej samej długości jak druga, zdrowa kończyna; poparzony ciężko chłopiec stracił niemal całą skórę na twarzy, a trzeciego dnia sam zdejmuje sobie opatrunki, pokazując zdrowe, bez żadnych blizn oblicze; mózg młodego sportowca został nieodwracalnie uszkodzony, trzy czwarte kory mózgowej zostało zalane krwią w wyniku upadku z dużej wysokości i badania dowodzą jednoznacznie, że do niedalekiego końca życia będzie „rośliną”, a chłopak dziewiątego dnia budzi się i wychodzi ze szpitala o własnych siłach, w pełni sprawny umysłowo…Widziałam cuda! Dotykałam osób, które zostały uzdrowione w niewytłumaczalny sposób – całkowicie, natychmiastowo i bez nawrotów choroby. O tym jest ta książka.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Widziałam cuda. Dotykałam osób, które zostały uzdrowione w niewytłumaczalny sposób - całkowicie, natychmiastowo i bez powrotu choroby.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. Biografie, pamiętniki czy wywiady - to jedne z najpopularniejszych kategorii wśród polskich czytelników. Lektura książki „Widziałam cuda" Elżbiety Ruman uzmysłowiła mi, że cuda naprawdę przytrafiają się tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI